Home CZECH REPUBLIC SOUTĚŽ! Vlčí chlupy, káva & žádný spánek / GIVEAWAY! Wolfdog fur, coffee & no sleep at all

SOUTĚŽ! Vlčí chlupy, káva & žádný spánek / GIVEAWAY! Wolfdog fur, coffee & no sleep at all

written by Irena Markovich February 21, 2017

Vlčí chlupy, káva a žádný spánek.. Tak nějak by se dalo shrnout mých posledních 8 dní do jediné věty. Ne, že bych si vlčích chlupů nějak extra užívala, to vůbec, a ani nepořádám soutěž o vlčí chlupy 😛 Ale začínám být jimi posedlá, Maya TAK MOC líná, že už ani vysavač neukládám zpět do komory.. A už pomalu o nich i sním.

Dnešek je obvzlášt’ super den, minulý týden jsem spustila e-shop a dnes mám pro své věrné čtenáře úžasnou soutěž o krásné hodinky KOMONO. Vyhrát je opravdu může každý (ano, to jsou ony, mám jedny stejné) a soutěž ohlásím dnes kolem poledne na Facebooku a Instagramu se všemi informacemi týkající se pravidel 🙂 Soutěže jsou sice fajn, ale je za tím trochu víc. Vy, kteří naše toulky s Mayou sledujete už nějakou dobu, asi už víte, že jsou mi zimní a letní slunovrat bližší, než třeba klasické oslavy Nového roku. Poděkovat matce přírodě dvakrát do roka je to nejmenší, co můžu udělat, a proto jsem se rozhodla každého 21. v měsíci nadělit i vás 🙂
Dárky nejsou jen tak ledajaké – jsou to věci a zážitky přesně odkazující na náš styl života, na to, co se nám líbí, co používáme nebo co nosíme. Takže se každý měsíc můžete těšit na zajímavou soutěž, zapojit se a i vyhrát!

Wolfdog fur, coffee & no sleep at all.. That’s how I could sum up my last 8 days. It’s not that I’m organising a wolfdog fur giveaway, nor I like wolfdog fur laying around in particular, it’s just that I’m becoming obsessed with it because Maya is shedding sooooo much! Like literally OMG much. I’m even dreaming about her fur dancing around in the house mocking me while I sleep.
Today is a great day, it’s been only a week since I launched Travel with Maya e-shop and today I have a wonderful competition for all of you. It’s a giveaway competition and the main prize is KOMONO watch, stylish, edgy, yet elegant. It’s unisex too, I have one at home and I love wearing it. How do you win this one? Around noon I’ll post on Facebook and Instagram all about the giveaway and frankly, ANYONE can win 🙂  
Giveaways are fun in general, there’s a it more to it. Those of you who’ve been following my journeys with Maya already noticed that I’m very fond of Summer and Winter Solstice. Thanking Mother nature twice a year if the minimum I can do and therefore every 21st of each month I’ll have a present for you too 🙂 And it’s not going to be just anything, all prizes will be carefully selected reflecting on Maya’s and mine lifestyle, what we like, what I wear, what we enjoy and how we live. So each month you can join and win!

Dneska zároveň předstvím přes sociální sítě i jednu talentovanou fotografku, Kristýnu Čermákovou, která s Travel with Maya začala spolupracovat a její tématické fotografie budou k mání na e-shopu. Podívejte se, no nefotí nádherně?!

Today I’ll also introduce to our e-shop a talented photographer Kristýna Čermáková who just started cooperating with Travel with Maya and her photos are simply breathtaking, don’t you think?!

Foto: Kristýna Čermáková

 

A poslední novinka… TROJDÍLNÉ OBRAZY na Travel with Maya 🙂 To vše přináší úterý, 21.2. No není to nádherný den?

Aaaaand the last news…. THREE PIECE CANVASES on Travel with Maya 🙂 Yes, Tuesday February 21st brings all that. Isn’t it a beautiful day? 

Trojdílný obraz 90×60 cm / Three-piece canvas 90×60 cm

Krásné ráno a již brzy se dozvíte vše o soutěži, která co nevidět vypukne!

Have a lovely morning and soon you’ll find out everything about the competition!

You may also like