Home Lifestyle Damn! My wolfdog hates my boyfriend!

Damn! My wolfdog hates my boyfriend!

written by Irena Markovich March 9, 2017

Ha! Jako by to člověk nečekal, žijete si s vašim psem v harmonii a klidu a pak…BOOOOM! Přijde někdo nový, zpočátku ot’ukávání, namlouvání, snaha z jeho strany, aby si s Mayoulie sednul, její klasický rituální tanec kolem horké kaše (připomíná to poskakování křížence kozy a srny 😮 ) a najednou si ten někdo třetí zkusí nastolit vlastní řád v našem teritoriu. Našem. V místě, které nazýváme domovem, kam utíkáme, kdy je nám nejhůř, kde s klidem usínáme a s radostí se probouzíme… A už to přestává být naše oáza klidu a pohody a jakoby mávnutím kouzelného proutku se ocitáme v bojišti, kde už je dopředu jasné, jak to skončí.
Takhle nějak by se dala popsat krátká a máločím výživná část našeho minulého roku. Je vskutku vtipné, kolik chvil si přivodíme sami jen tím, že neutneme hned něco, co nám náš instikt říká, že je špatné už od samého začátku. Vždyt’ přeci jsme sami sobě nejlepšími přáteli! 😛 Tak proč tolikrát zapochybujeme v sebe samé a dáme drahocenné otěže někomu, kdo už od pohledu neumí vést a nevyzařuje klidem, který má spojovat? Když víme, co je pro nás to nejlepší, tak proč si myslíme, že ten druhý ví lépe, co je pro nás dobré? Sakra, vždyt’ sami sebe známe od narození, naši známost jen zlomek vteřiny, že. A k tomu si mají tendence na vše stěžovat 😛

Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy tlak nás společnosti na to jakým způsobem vést svůj život doslova na chvíli otupí a my uděláme blbost. Blbost, která nás trochu zbrzdí a vezme nám čas (ideálně v řádech dnů a ne měsíců či nedej bože let). Je sladké poslouchat teoretiky, kteří vpadnou do vašeho života (to je ta blbost, neotevírat dveře blbcům!), radí všem a na vše mají názor, ale když se podíváte na jejich život – co vidíte? Vetšinou nespokojenost s vlastním životem. A to mě vrací zpět k situaci, kterou možná mnozí z vás již pocítili, váš pes nemá rád vašeho partnera! Je jedno, jestli to je pes nebo fena a jestli je to partner nebo partnerka, vy máte zaděláno na problém. Ono totiž ten problém by vůbec ani nezvnikl, kdyby ten partner byl přirozený, klidný vůdce (v případě chlapa) nebo milující a na nic si nehrající osoba se srdcem na správném místě. A to nejhorší nastává, kdy se nová přítelkyně nebo nový frajer začnou handrkovat o to, kolik pozornosti dáváte svému psovi….bacha, psovi, který tu byl dáááááááávno předtím, než se jejich zadek nachomýtnul ve vašem životě. Nebo chtějí, abyste se svého psa nebo feny kvůli nim vzdali.. 🙁 Bože. Věčně stát mezi dvěma kameny nemá budoucnost.
Co z toho všeho plyne?

Vykašlete se na negativitu kolem, na neustále si stěžující lidi, kteří svoje komplexy léčí přes vás a vašeho psa, a žijte svůj život. Svůj život!

Nedovolte, aby hlouposti typu “Cože, tvoje fena nebude jen venku v kotci a půjde jako i do baráku, jó?!” ničily vaše zdraví, protože vše je o domluvě a harmonii, ne o válce “kdo s koho”. Praví partneři vás podpoří a pokud něco nefunguje, tak správně nasměrují a určitě si nic na vás nebudou vybíjet. Protože víte co, za 30 let se otočíte zpátky a řeknete si.. “Že se já blbec nechala dávit rok tím pitomcem, místo toho, abych procestovala s mým chlupáčem půlku Evropy” 😀

My balíme kufry, posíláme mlaskavou pusu a vám přejeme ten nejkrásnější víkend před vámi! 🙂

You may also like